Page :

homepage

POTRZEBUJESZ PRZYCZEPĘ?

SPECJALNIE DLA CIEBIE WYKONAMY KAŻDĄ !

Przekonaj się

Czym się zajmujemy

czym1

Produkcja przyczep

Produkowane przez nas przyczepy powstają na bazie ramy z konstrukcji stalowej, która jest spawana, a dalej poddawana celem zabezpieczenia antykorozyjnego w cyklu produkcyjnym cynkowaniu ogniowemu. Komponenty używane do montażów podczas produkcji pochodzą od najlepszych w Europie dostawców, którzy specjalizują się w produkcji określonych komponentów. W cyklu produkcyjnym korzystamy ze sprawdzonych dostawców z którymi współpraca zapewnia terminowość realizowanych zamówień.

Zdajemy sobie sprawę jak ważna jest dla każdego klienta terminowa realizacja zamówienia oraz jego zgodność z ustaloną wcześniej specyfikacją. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji zamówień dla administracji dlatego podczas produkcji zwracamy szczególną uwagę na jakość, funkcjonalność oraz estetykę produkowanych przez nas przyczep.

czym2

Sprzedaż przyczep

Zapraszamy do kontaktu z nami:
33-101 Tarnów, ul. Czerwona 7,
e-mail: przyczepy@adno.pl,
tel. 14 630 07 88, 14 630 05 99, fax 14 630 03 77

czym3

Zabudowa przyczep

Zajmujemy się również zabudową przyczep od zwykłego kontenera po dedykowane do konkretnych zadań oraz specjalistyczne. Zgodnie z projektem klienta wykonujemy całą zabudowę wnętrza przyczepy łącznie z niezbędnymi urządzeniami i instalacjami.
Zabudowy wykonujemy również na powierzonych przez klienta podwoziach.

Dlaczego my

doswiadczenie

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji dostaw do administracji publicznej, co zostało potwierdzone przyznanym nam certyfikatem jakości ISO 9001:2008.

satysfakcja

Satysfakcja

Pełna satysfakcja następuje w przypadku spełnienia oczekiwań klienta.
Jesteśmy ukierunkowani na jakość, wygląd i funkcjonalność produkowanych przez nas przyczep, co powoduje pełną satysfakcję naszych klientów.

elastycznosc

Elastyczność

Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta i projektu. Bazując na naszym doświadczeniu staramy się zawsze znaleźć najlepsze rozwiązania do realizacji powierzonych nam zamówień.

Potrzebujesz więcej informacji?

Przeczytaj kilka słów o naszej firmie…

Przykładowe realizacje

Skontaktuj się z nami

Jesteś gotowy złożyć zamówienie? Napisz do nas